Haft komputerowy

Haft to najbardziej prestiżowa i ekskluzywna metoda znakowania i zdobienia odzieży i tekstyliów, wyróżniająca się najwyższą trwałością spośród pozostałych technik. Haft komputerowy posiada wiele zalet. Pod wieloma względami jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi metodami.

Dlaczego haft...

1. Trwałość aplikacji

Przewaga haftu komputerowego nad innymi metodami znakowania odzieży polega na jego trwałości co sprawia, że podczas używania nic nie pęka i nie ulega wytarciu a podczas prania nie wykrusza się i nie ulega wyblaknięciu. Do haftu wykorzystujemy wysokiej jakości nici specjalistyczne, co zapewnia, że nie ulegnie on odbarwieniu oraz zachowa swoją trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.

2. Trwałość kolorów

Haft komputerowy nigdy nie traci swojego koloru w przeciwieństwie do innych metod znakowania odzieży. Niektóre nieprawidłowo wykonane nadruki tracą naniesioną farbę już po kilku, czy kilkunastu praniach, stają się wyblakłe, z czasem mało czytelne, a co za tym idzie i mało estetyczne. Kolor haftu na zawsze pozostaje taki sam – żywy i nasycony.

3. Swoboda i oryginalność

Dużym atutem komputerowego haftu ozdobnego jest zupełna dowolność danego projektu. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Kształty i ilość kolorów jest dowolna. Można wykonać własny projekt lub zlecić nam opracowanie takiego projektu według Państwa preferencji.

Ile kosztuje haft komputerowy

Wyceny haftu komputerowego dokonujemy na podstawie kilku kryteriów:

  • Skomplikowanie haftowane aplikacji – szczegółowość – proste kształty i mała ilość szczegółów zmniejszają cenę
  • Rozmiar haftu – im mniejszy tym tańszy
  • Nakład – im większy tym każda naszywka/haft tańszy
  • Na cenę zlecenia składa się koszt przygotowania projektu oraz cena pojedynczego haftu (ustalana indywidualnie ) pomnożona przez ilość zamówionych sztuk.

Przygotowanie projektu:

30 zł – jeśli klient ma sprecyzowaną wizję projektu, i prześle materiały graficzne w formacie .jpg, .png lub podobnym, a nam zostanie tylko dopracowanie szczegółów i przerobienie projektu na format obsługiwany przez maszyny haftujące

60 zł – jeśli klient nie posiada materiałów graficznych i jedynie opisze co potrzebuje, wtedy przygotowujemy projekt od podstaw i dopracowujemy do momentu akceptacji klienta.